02 Şubat 2010

Savic'in Transferinde Sona Gelindi


Arsene Wenger'in keşfettiği genç yetenek Karadağ'lı savunmacı Stefan Savic'in transferinde sona gelindi.

Savic 10 günlük deneme sürecini tamamlamıştı ve söylentilere göre Wenger bu oyuncuyu alma konusunda çok istekliymiş. Şimdi kulüp BSK Borca kulübüyle masaya oturup yaz dönemi için transferi bitirmek istiyormuş.

Savic 2009 yılında Karadağ'da yılın genç futbolcusu seçilmişti. 1.88 boyu var ve ligde bu sezon 10 golü var. Arsenal haricinde Tottenham ve Birmingham City'de deneme teklifinde bulunmuştu ancak onla ilk biz ilgilendiğimiz için bizi tercih etmiş.

Perşembe günü ön sözleşme imzalanması bekleniyor. Savic imzalar atıldıktan sonra kulübüne geri dönerek Mayıs ayına kadar BSK Borca kulübünde kalacak.

4 yorum:

 1. Wenger hala genç peşinde. Onlarla şampiyon olacagını sanıyor. Yazık gerçekten.

  YanıtlaSil
 2. EN IYI BLOG YARIŞMASI BAŞVURULARI BAŞLADI

  ArenaFutbol ekibi olarak genç yazarlar ve bunlara olanak sağlayan Futbol bloglarına çok önem veriyoruz. Farklı fikirler, değinilmemiş noktalar bu bloglar sayesinde ortaya çıkıyor. Bazen komik bir resim, bazen bir maç analizi, bazende bir transfer haberi bizi gazetelerden alıkoyup blog okumaya yöneltiyor.
  Bizde bu çok değerli blogların arasından en değerlileri, en özgünlerini ve en iyilerini bulmak ve yaymak istiyoruz. Bu uğurda "EN İYİ FUTBOL BLOGU" yarışmasını düzenliyoruz.

  Yarışmanın kayıtları başlamıştır. Aşağıdaki başvuru formunu doldurun ve aday olmaya hak kazanın

  http://forum.arenafutbol.org/blog-dunyas-f149/en-yi-blog-yarmas-bavurular-t13226.htm

  YanıtlaSil
 3. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 4. my jekyll doesnt hide

  gallas'ı yedekliyecek bir defansımız yoktu.djororu yetenekli ama hep sakat.belki bu adam gallas'ı yedekliyebilir bir kaç sene içinde.bence kötü transfer değil.

  YanıtlaSil